Producenci
Szybki kontakt

Szybki kontakt     Allegro

Reklamacje i zwroty

Zwroty

Szanujemy Państwa prawa wynikające z ustawy o prawach konsumenta.

Z towaru zakupionego w naszym sklepie mogą Państwo odstąpić bez podania przyczyn w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną) w terminie czternastu dni od objęcia w faktyczne władanie rzeczy (moment dostarczenia). W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy w terminie nie późniejszym niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Państwa do chwili otrzymania z powrotem zwracanych towarów lub dostarczenia przez Państwa dowodu odesłania zwracanych towarów.

Uprzejmie informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać wszystkie dołączone instrukcje oraz powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

Zanim odeślesz artykuły, prosimy o kontakt mailowy - sklep(at)dmd24.pl. Prześlemy odpowiedni dokument korygujący, który wraz z formularzem zwrotu prosimy o dołączenie do paczki. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.


W przypadku odstąpienia od umowy prosimy odesłać zakupione rzeczy na adres:

DMD Wnętrza
ul. Torowa 16c
32-050 Skawina

 

FORMULARZ ZWROTU DMD WNĘTRZA

Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ..................................................................................................................... 
Numer zamówienia/oferty.................................................................................................................... 
Data zawarcia umowy to.................................................,
data odbioru ..................................................................

Imię i nazwisko.................................................................... Adres................................................................................... Data.....................................................................................


Formularz można także pobrać TUTAJ
 

Reklamacje

Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy z naszym sklepem. Każdą reklamację traktujemy indywidualnie, starając się w jak najkrótszym terminie i z należytą starannością rozpatrzyć Państwa wnioski.

Reklamacje prosimy składać drogą listowną - adres korespondencyjny jak wyżej, bądź mailową sklep@dmd24.pl

Formularz reklamacji można także pobrać z tego LINKU

Czas trwania gwarancji znajduje się w opisie każdego produktu. 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl